Pavel Ondrůj

Jmenuji se Pavel Ondrůj, jsem velký srdcař a patriot města Přerova. Ctím jeho historicko – kulturní kontext a bytostně mi záleží na jeho dalším rozvoji. V současné době pracuji jako manažer kultury Městského domu v Přerově. Jako zastupitel města Přerova jsem aktivním členem Komise kultury, cestovního ruchu a památkové péče Rady města. Aktivní jsem také v pracovních skupinách pro revitalizaci Knejzlíkových sadů v Předmostí a na můj popud zřízené pracovní skupině k otázce objektu na náměstí TGM 8.

Je mi blízká občanská angažovanost a přes 30 let se věnuji především oblasti kultury. Důležitá je pro mne také oblast sociální. Domnívám se, že město by mělo být více aktivní ve spolupráci s organizacemi poskytujícími sociální služby.

Ve svém osobním i politickém životě se rozhoduji vždy na základě širokého spektra názorů, abych měl v rámci možností co nejkomplexnější náhled na danou problematiku. Jsem člověk aktivní, dotahuji své vize a jsou za mnou vidět hmatatelné výsledky. Jedním z příkladů je Přerovákům dobře známí festival Hudební léto na hradbách.

Rád bych se i v případě mého dalšího zvolení do Zastupitelstva města Přerova aktivně podílel na jeho dalším rozvoji.