Marta Jandová

jandova54 let, jandova@spolecneproprerov.cz

  • Celoživotně se profesně pohybuji v oblastech umění, kultury a přírody. V současné době pracuji v galerii, dělám manažerku hudebních skupin a jsem společníkem firmy. „Mé“ dárky Přerovu: pět ročníků festivalu Nebe počká – desítky hudebních pořadů, autorských čtení a výstav, spoluzakladatelka Zahradní slavnosti, iniciátorka dokumentu Šumný Přerov…
  • Jsem milovnice sukulentů, hortenzií a starých anglických zahrad. Baví mě historie, hudba a knihy. Doma máme kočku, dvě želvy a ochočenou straku. Pravidla soužití, které si nastavilo toto malé, ale rozmanité společenství, považuji pro politiku za inspirující…
  • Vadí mi, že současný mediální obraz Přerova neodpovídá jeho kulturnímu a historickému bohatství a ani úsilí mnoha schopných Přerovanů tuto skutečnost změnit. Vadí mi každý necitlivý přístup k našemu životnímu prostoru – ať už je to likvidace cenných staveb developery nebo zbytečné zastavování volné krajiny. Vždy mi vadí nerespektování souvislostí – ať už přírodních, sociálních nebo těch historických. Také mi vadí arogance a lhaní.
  • Kandiduji, abych svými zkušenostmi ze dvou volebních období pomáhala schopným lidem, kteří mají Přerov rádi a chtějí v něm něco pro ostatní dělat.
    Chtěla bych pomoci, abychom za peníze z evropských dotací pořídili do Přerova smysluplné investice a ne zbytečnosti, které nepotřebujeme.
  • Vize: Přerov, jako čisté a přívětivé město s krásným výhledem na řeku. A s dobrou dostupností!
  • Politická příslušnost: bez politické příslušnosti

Komentáře

x

Autor: admin